Την Πέμπτη 29 Σεπτεμβρίου, είχαμε την τιμή, να φιλοξενήσουμε στο σχολείο μας, τον Συγγραφέα-Δημοσιογράφο κύριο Κώστα Στοφόρο!
Με αστείρευτο χιούμορ, προσέγγισε τους μαθητές μας και μας χάρισε μια μοναδική εμπειρία, παρουσιάζοντας τα βιβλία του που πηγάζουν μέσα από προσωπικά βιώματα, ιστορικές μνήμες και τη δημιουργική φαντασία, μικρών και μεγάλων, που του χάρισαν τις ιστορίες και τα παραμύθια τους.

Τον ευχαριστούμε, από καρδιάς, και τον περιμένουμε πάλι για να ξαναζωντανέψουμε και να ταξιδέψουμε μαζί στον μαγικό κόσμο των βιβλίων!!!
Θερμά ευχαριστούμε το Βιβλιοπωλείο «Πλαστελίνη» , της γειτονιάς μας την Φωτεινή Κωστοπούλου και τον κύριο Γιώργο, που, κάθε φορά, μέσα από τις συνεργασίες μας ξεπηδούν αξέχαστες μνήμες και αποκτούμε ανεκτίμητους φίλους!!!!

{gallery}2022-2023/stoforos{/gallery}