Ανακοίνωση προς Γονείς Κηδεμόνες της Α Τάξης Σχ. Έτους 2021 - 2022

Οι γονείς κηδεμόνες των μαθητών της Α τάξης του σχολείου μας, μπορούν να προσέρχονται καθημερινά (Δευτέρα - Παρασκευή, 08.30 - 12.30 π.μ.) κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας στο τηλέφωνο 2421046374, έως 29/06/2021, για την ολοκλήρωση της εγγραφής, επικαιροποίηση των στοιχείων επικοινωνίας και παραλαβή του Ατομικού Δελτίου Υγείας Μαθητή (συμπληρώνεται από ιατρό).

Εναλλακτικά μπορούν να αποστείλουν στο e-mail (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) του σχολείου αίτηση, υπεύθυνη δήλωση με τα στοιχεία επικοινωνίας τους, και το Α.Δ.Υ.Μ. (αφού τα κατεβάσουν (download) και τα τυπώσουν από τα αρχεία που επισυνάπτονται).